To'liq nomlanishi:"GLOBAL SOFT-TEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2016Ro'yxatga olish raqami:5599Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237558 - Toshkent viloyati, Zangiota tumani, O‘rtaovulSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GLOBAL SOFT-TEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.02.2016Регистрационный номер:5599Дата перерегистрации:02.02.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237558 - Ташкентская область, Зангиатинский район, УртааулСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления