To'liq nomlanishi:"GLOBAL AVTO GAZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.01.2013Ro'yxatga olish raqami:008463-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.01.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.04.2025Ustav kapitalining hajmi:81 094 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GLOBAL AVTO GAZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.01.2013Регистрационный номер:008463-08Дата перерегистрации:08.01.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.04.2025Размер уставного фонда:81 094 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления