To'liq nomlanishi:"VILLAYAT DEVELOPMENT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.12.2023Ro'yxatga olish raqami:2334507Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:55200 - Dаm olish kunlаridа vа boshqа qisqа yashаsh muddаtlаridа turаr joy bilаn tа'minlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249 - Toshkent viloyati, Parkent tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.12.2023Регистрационный номер:2334507Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:55200 - Предоставление жилья на выходные и прочие периоды краткосрочного проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249 - Ташкентская область, Паркентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления