To'liq nomlanishi:"ECO ETHANOL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.08.2023Ro'yxatga olish raqami:2221474Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.05.2026Ustav kapitalining hajmi:120 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:11010 - Spirtli ichimliklаrni distillаsh, tozаlаsh vа аrаlаshtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ECO ETHANOL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.08.2023Регистрационный номер:2221474Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.05.2026Размер уставного фонда:120 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:11010 - Дистилляция, ректификация и смешивание спиртных напитковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления