To'liq nomlanishi:"BIOGARDEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.10.2018Ro'yxatga olish raqami:642568Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.10.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249830 - Toshkent viloyati, Parkent tumani, ParkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BIOGARDEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.10.2018Регистрационный номер:642568Дата перерегистрации:11.10.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249830 - Ташкентская область, Паркентский район, ПаркентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления