To'liq nomlanishi:"RAQAMLI YORDAMCHI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.04.2023Ro'yxatga olish raqami:2133410Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:31.10.2024Ustav kapitalining hajmi:283 233 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:62020 - Kompyuter texnologiyalаri sohаsidаgi mаslаhаt xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727419 - Toshkent viloyati, ChirchiqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:01.04.2023Регистрационный номер:2133410Дата перерегистрации:23.02.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:31.10.2024Размер уставного фонда:283 233 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:62020 - Консультационные услуги в области компьютерных технологийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727419 - Ташкентская область, ЧиpчикСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления