To'liq nomlanishi:"SAM PLAST WORKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1017082Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:31.08.2023Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:22220 - Tovаrlаr uchun plаstik qаdoqlаsh mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718238 - Samarqand viloyati, Tayloq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAM PLAST WORKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.07.2021Регистрационный номер:1017082Дата перерегистрации:31.08.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:31.08.2023Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:22220 - Производство пластиковых упаковок для товаровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718238 - Самаркандская область, Тайлякский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления