To'liq nomlanishi:"RAMAND-KONIMEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2018Ro'yxatga olish raqami:648446Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 649 994 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01410 - Yirik shoxli qorаmollаrning sut berаdigаn zotlаrini ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712211551 - Navoiy viloyati, Konimex tumani, KonimexSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RAMAND-KONIMEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.11.2018Регистрационный номер:648446Дата перерегистрации:07.11.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 649 994 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01410 - Разведение молочных пород крупного рогатого скотаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712211551 - Навоийская область, Канимехский район, КанимехСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления