To'liq nomlanishi:"NAHAL GOSTAR NAVOIY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.11.2019Ro'yxatga olish raqami:781348Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.11.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 180 032 704.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234878 - Navoiy viloyati, Karmana tumani, YangiariqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.11.2019Регистрационный номер:781348Дата перерегистрации:18.11.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 180 032 704.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234878 - Навоийская область, Карманинский район, ЯнгиарыкСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления