To'liq nomlanishi:"YOSHLIK AGRO GOLDEN-FOOD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2019Ro'yxatga olish raqami:721117Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.07.2024Ustav kapitalining hajmi:510 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01620 - Hаyvonlаrni ko'pаytirish sohаsidаgi yordаmchi fаoliyat turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234 - Navoiy viloyati, Karmana tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.05.2019Регистрационный номер:721117Дата перерегистрации:10.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.07.2024Размер уставного фонда:510 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01620 - Вспомогательные виды деятельности по разведению животныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления