To'liq nomlanishi:"WBM POLYESTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2019Ro'yxatga olish raqami:726426Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:19 230 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13910 - To'qilgаn vа trikotаj polotno ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"WBM POLYESTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.05.2019Регистрационный номер:726426Дата перерегистрации:23.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:19 230 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13910 - Производство вязанного и трикотажного полотнаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления