To'liq nomlanishi:"YOSHLIK CHIGIN TEXTILE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2019Ro'yxatga olish raqami:721301Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 499 999 998.00 UZSHolati:Harakatsiz holatdaIT-Park rezidenti:
OKED:13990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712401 - Navoiy viloyati, NavoiySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.05.2019Регистрационный номер:721301Дата перерегистрации:10.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 499 999 998.00 UZSСостояние:Неактивное состояниеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13990 - Производство прочих текстильных изделий, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления