To'liq nomlanishi:"OVERSEAS FOURWAYS ENTERPRISES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.08.2019Ro'yxatga olish raqami:754365Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.08.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:400 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:51210 - Hаvo yuk trаnsportiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234882 - Navoiy viloyati, Karmana tumani, JaloyirSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.08.2019Регистрационный номер:754365Дата перерегистрации:22.08.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:400 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:51210 - Грузовой воздушный транспортОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234882 - Навоийская область, Карманинский район, ДжалаиpСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления